• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку 707 інвестпрограм та проектів на суму 6,9 млрд гривень
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 жовтня 2019 року о 14:15

  Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм та регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Рішення Уряду дозволить внести зміни до 25 проектів та зменшити фінансування на понад 224 млн грн за рахунок проектів, де є ризики неосвоєння коштів до кінця 2019 року.

  Кабінет Міністрів також затвердив Порядок, який дозволить придбати обладнання на загальну суму 70 млн гривень, щоб видавати паспорти, посвідчення водія та документи для реєстрації транспортних засобів через Центри надання адміністративних послуг. Це особливо актуально для громадян віддалених населених пунктів та об'єднаних територіальних громад.

  Крім того, Уряд посилив вимоги до безпечності харчових продуктів та кормів для тварин, які імпортуються в Україну. Це означає, що до названої продукції будуть встановлені спеціальні умови імпорту під час ввезення та пересилання в Україну, щоб знизити ризики наявності небезпечних захворювань, як це прийнято, зокрема у ЄС.

  Уряд також скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до 8 міжрегіональних управлінь. Це дозволить зменшити кількість підрозділів у структурі Міністерства юстиції України, оптимізувати їхню структуру та витрати, покращити контроль за їхньою роботою та покращити практику управління на міжрегіональному рівні.

  Уряд надав Міжрегіональний статус Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Це крок до виконання програмної цілі Уряду, а саме – зниження рівня злочинності по усій території України, системна боротьба з організованими формами злочинності, злочинними співтовариствами, кримінальними авторитетами і «злодіями в законі».

  Уряд також прийняв рішення, яке в перспективі дозволить Україні отримати від Європейського інвестиційного банку 20 млн євро для кредитування малого та середнього бізнесу. Вказане рішення здійснюється в межах Рамкової угоди Угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

  Кабінет Міністрів також прийняв низку кадрових рішень.

  Зокрема, призначено 8 заступників міністрів, з них один – перший заступник Міністра енергетики та захисту довкілля, яким став Шубін Віталій Миколайович.

  Також Уряд призначив:

   Гусєву Юлію В’ячеславівну – заступником Міністра Кабінету Міністрів;

  Чижика Костянтина Григоровича – заступником Міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції;

  Сівіріна Олексія Станіславовича – заступником Міністра культури, молоді та спорту.

  У Міністерство цифрової трансформації призначено 4 заступників:

  Борнякова Олександра Сергійовича – заступником Міністра;

  Рабчинську Людмилу Сергіївну – заступником Міністра (з 15 жовтня 2019 р.);

  Шелеста Олександра Володимировича – заступником Міністра;

  Іонан Валерію Едуардівну – заступником Міністра з питань європейської інтеграції.

  Уряд звільнив Ляпіну Ксенію Михайлівну з посади Голови Державної регуляторної служби.

  Окрім цього, розглянуто проекти указів  та розпоряджень Президента про призначення керівників обласних та районних державних адміністрацій. Серед них – пропозиції про призначення на посаду  Голови Одеської ОДА Куцого Максима Васильовича, Голови Тернопільської ОДА –  Сопеля Ігоря Михайловича, Голови Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області – Димидюк Людмили Вікторівни,  Голови Житомирської районної державної адміністрації – Оханського Юрія Миколайовича,  Голови Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області – Хомича Олександра Степановича.

  Уряд вніс зміни до переліку 707 інвестпрограм та проектів на суму 6,9 млрд гривень