• In English
 • Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 березня 2019 року о 14:19

  Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, відкриваючи V Всеукраїнську школу майбутнього парламентаря, що відбулася за підтримки Ліги студентів Асоціації працівників України. Захід відбувся у рамках Тижня Відкритого Уряду.

  «Такі школи (коли молодь напряму спілкується з урядовцями) дозволяють нам руйнувати багаторічні бар’єри закритості, коли на держслужбу можна було прийти лише по запрошенню. Сьогодні все по-іншому. Ми відкриті, ми даємо можливість вам долучатися до роботи в рамках стажування. І нам цікавий діалог з вами щодо нових ідей, що саме треба змінити. Бо ви, як той лакмусовий папірець майбутнього України. Ukraine Now – це ви», – наголосив Володимир Бондаренко, звертаючись до молоді.

  Він підкреслив, що Уряд здійснює системні зміни у різних сферах та нагадав про запроваджену реформу державної служби, яка покликана змінити сам дух чиновника, залучити до роботи в органах державної влади молодих людей як генераторів нових ідей та проектів у певних напрямках та позбутися такого явища як корупція.

  Саме з цією метою протягом останніх років впроваджено чимало проектів, які, з одного боку, мінімізують або повністю виключають можливість корупції, а з іншого – є зручними для громадян, і йдеться про цілу низку електронних послуг. «Ми хочемо, щоб зміни були якісними, були людиноорієнтованими, тому здійснюємо реформи, створюємо електронні послуги», - відзначив Держсекретар.

  Він висловив задоволення, що молодь «стає активнішою і зі спостерігачів стає учасником змін».

  Володимир Бондаренко вкотре закликав молодь приходити у Секретаріат Кабінету Міністрів України на стажування. Він нагадав, що  близько 500 молодих фахівців з питань реформ вже пройшли конкурси і почали працювати в органах державної влади.

  Довідково

  Тиждень Відкритого Уряду в Україні стартував 11 березня 2019 року.

  Взяти участь у конкурсах можна через сайт «Портал вакансій. Нова державна служба. Ставай лідером змін!».

  23 березня 2017 року Володимир Бондаренко підписав наказ «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Секретаріаті Кабінету Міністрів України».

  Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко Уряд відкритий у своїй діяльності та здійснює людиноорієнтовані реформи, - Володимир Бондаренко