• In English
 • Уряд уповноважив UkraineInvest здійснювати супровід інвесторів зі значними інвестиціями, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 лютого 2021 року о 14:06

  Уряд під час чергового засідання 17 лютого підтримав рішення, яким Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) визначається уповноваженою установою на здійснення супроводу інвестора в підготовці та реалізації проекту зі значними інвестиціями.

  «Паралельно з іншими інструментами, такими як концесії, успішні кейси з приватизації, індустріальні парки та інші — це дійсно сприятиме відновленню інвестиційної активності в країні», — прокоментував рішення Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Глава Уряду нагадав, що нещодавно Президент України Володимир Зеленський підписав закон про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями, що покращує інвестклімат в Україні.

  «Це була одна з обіцянок Президента, що інвестори отримають сприятливе середовище та належні гарантії з боку держави. Для того, щоб цей закон запрацював, Уряд визначив спеціальну уповноважену установу, яка займатиметься інвестиційним супроводом проектів та допомагатиме інвесторам від старту проекту і протягом всього часу його реалізації», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Уряд уповноважив UkraineInvest здійснювати супровід інвесторів зі значними інвестиціями, — Денис Шмигаль