• In English
 • Уряд тимчасово заборонив в'їзд в Україну іноземців та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення (оновлено)
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 березня 2020 року о 14:20

  На виконання рішень РНБОУ щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України COVID-19. 

  Документом передбачено:

  -    тимчасово закрити з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення (за виключенням низки категорій громадян);

  -    тимчасово заборонити з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 року до 3 квітня перетинання державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства (за виключенням низки категорій громадян).

  Цим документом також Міністерству закордонних справ доручено проінформувати про зазначені обмеження дипломатичних представників іноземних держав в Україні, а також закордонні дипломатичні установи.  

  Крім того, на засіданні Уряд уповноважив заступника Міністра охорони здоров’я - головного державного санітарного лікаря України на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо  епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб, локалізацію та ліквідацію їх спалахів та епідемій. Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах.

  Рішення прийнято з урахуванням зауважень.

  Уряд тимчасово заборонив в'їзд в Україну іноземців та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення (оновлено)