• In English
 • Уряд схвалив реалізацію соціальної благодійної програми для громад Донецької та Луганської областей
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 липня 2020 року о 14:49

  Кабінет Міністрів України на засіданні 15 липня ухвалив розпорядження щодо реалізації соціальної благодійної програми для розвитку територіальних громад Донецької і Луганської областей, що розташовані поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

  Як зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, благодійна програма дозволить створювати малі сонячні електростанції в школах, лікарнях, дитячих садках та іншій соціальній інфраструктурі на неокупованій частині Донецької та Луганської областей.

  «Ми сподіваємося, що національна компанія «Нафтогаз» підтримає в цьому Уряд та профінансує відповідну програму», - зазначив очільник Уряду, додавши, що ця програма – «це приклад одного невеличкого кроку. Але такі невеличкі кроки, коли їх поєднуєш,  - це і є розвиток регіону і держави в цілому». 

  Також Денис Шмигаль зазначив – існує проблема, коли дітей з ОРДЛО, які хочуть вступати в українські вищі навчальні заклади, бойовики не випускають на територію вільної України, «тому що розуміють, що ці діти не повернуться, адже відчують різницю між тим, що тут і там відбувається зараз».

  «У цій ситуації необхідна наша реакція і робота, в тому числі, з міжнародними партнерами, аби це питання вирішити. Це частина стратегії деокупації, яка дозволить повернути молодь з ОРДЛО в український освітній та культурний простір», - додав Глава Уряду та запропонував Віце-прем’єр-міністру Олексію Резнікову взяти цю ситуацію на контроль. «Підключайте до цього процесу і Міністерство освіти і науки. Щоб  діти могли вступити і вчитися в наших навчальних закладах», - зазначив Денис Шмигаль.

  Уряд схвалив реалізацію соціальної благодійної програми для громад Донецької та Луганської областей