• In English
 • Уряд продовжує адаптивний карантин до 1 жовтня 2021 року
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 14:10

  На засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року.

  За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

  «Міністерство охорони здоров'я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», - відзначив Прем’єр-міністр.

  Також очільник українського Уряду розповів, що за минулий тиждень в Україні зробили майже 1 млн щеплень.

  «Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно, як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», - наголосив Денис Шмигаль.

  Уряд продовжує адаптивний карантин до 1 жовтня 2021 року Уряд продовжує адаптивний карантин до 1 жовтня 2021 року Уряд продовжує адаптивний карантин до 1 жовтня 2021 року