• In English
 • Уряд посилює комунікації пріоритетних реформ
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 вересня 2018 року о 18:22

  Для забезпечення системної та своєчасної комунікації пріоритетних реформ Уряду Офіс реформ Кабінету Міністрів України посилює комунікаційну команду.

  Стратегічні комунікації є критично важливими для кращого розуміння розпочатих змін та залучення громадськості до активної участі у впровадженні пріоритетних реформ Уряду. Ключовими завданнями комунікаційної команди буде розробка та практична реалізація комунікаційних стратегій, відкрите та послідовне висвітлення змісту та перебігу реформ, підготовка якісних матеріалів для підвищення розуміння важливих змін, проведення публічних заходів з метою обговорення реформ з громадськістю, експертним та міжнародних середовищем, публікація аналітичних звітів за пріоритетними реформами, ефективна координація міжнародної допомоги у сфері комунікацій тощо. Важливим завданням стане розробка комунікаційної стратегії та координація комунікацій, спрямованих на сприяння суспільній підтримці європейської інтеграції та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Офіс реформ Уряду – це консультативно-дорадчий орган, який утворено з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ. Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA), управління яким здійснює Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Учасниками Фонду є Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати Америки.

   Детальніше про нові вакансії: https://www.kmu.gov.ua/ua/events/prodovzhuyetsya-konkursnij-vidbir-do-ofisu-reform-kabinetu-ministriv-ukrayini-4