• In English
  • Уряд Німеччини планує надати додатково 10 млн євро на Фонд енергоефективності, – Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 листопада 2018 року о 17:12

    Уряд Німеччини планує надати додатково 10 млн євро в рамках співпраці по Фонду енергоефективності. Зокрема на проекти, які будуть спрямовані на перетворення субсидій на інвестиції в енергоефективність. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Міністром навколишнього середовища, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини Свеньєю Шульце.

    «Сьогодні детально проговорили можливості повернення монетизованих субсидій на ЖКП у якості інвестицій у Фонд енергоефективності. Й надалі продовжуватимемо тісну співпрацю у питаннях термореновації житлового сектору в рамках Фонду енергоефективності. Також розвиватимемо співпрацю в рамках Паризької кліматичної угоди та у сфері відновлювальної енергетики. Амбітна мета Німеччини – досягнення 60% частки відновлювальної енергетики. Тут для України дуже корисний досвід Німеччини з точки зору технічних рішень, проектного менеджменту. Адже Україна теж має завдання – збільшення частки відновлювальної енергетики до 11% до 2020 року та до 25% до 2035 року», – зазначив Геннадій Зубко.

    Урядовець подякував Міністерству, очолюваному Свеньєю Шульце, та Уряду Німеччини в цілому за фінансову та глибоку консультаційну допомогу у створенні та запуску Фонду енергоефективності, яка триває вже 4 роки.