• In English
 • Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  Тернопільська ОДА, опубліковано 26 травня 2021 року о 16:35

  Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розпорядження Кабінету Міністрів прийнято відповідно до земельного законодавства з метою надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Кар'єр Новосілка», на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,8599 гектара.

  Це землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Тернопільське лісове господарство», розташованого за межами населеного пункту на території Тернопільського району Тернопільської області. Ділянка розташована на території с. Новосілка Скалатської об`єднаної територіальної громади.

  В подальшому цю ділянку буде надано зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 9 грудня 2005 р. № 3721 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами для розробки родовища вапняків.