• In English
 • Уряд дозволив виїзд з тимчасово окупованого Криму з метою вступу або навчання в закладах освіти
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 серпня 2020 року о 16:23

  Кабінет Міністрів України під час засідання, 12 серпня, ухвалив зміни до розпорядження КМУ від 8 серпня 2020 р. № 979-р «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

  Відповідно до внесених змін, абітурієнти та особи, які зараховані на навчання до закладів освіти та які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя мають право на в’їзд або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції, з метою:

  — вступу (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України;

  — початку навчання (вирішення питань, пов’язаних із початком навчання) у закладах освіти на підконтрольній території України.

  Також були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя. Так, припиняється самоізоляція в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.