• In English
 • Уряд додатково виділить 37 млн грн для ліквідації наслідків повеней на Закарпатті, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 жовтня 2020 року о 17:08

  Інфраструктура в чотирьох західних регіонах України, що постраждала внаслідок повеней у червні, потребує виділення додаткових коштів із резервного фонду Державного бюджету. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня

  «Для нашого Уряду дуже важливо в повному обсязі надавати підтримку людям, які постраждали від таких надзвичайних ситуацій. Минулого тижня ми виділяли кошти на підтримку людей на Луганщині, які постраждали від пожеж. На цьому засіданні ми виділимо додаткові кошти для Закарпаття», — повідомив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль зазначив, що 37 млн грн для Закарпатської ОДА насамперед будуть спрямовані на відновлення інфраструктури постраждалого регіону.

   «Кошти будуть спрямовані на відновлення мостів і мостових переходів, доріг місцевого значення, а також на заходи з берегоукріплення річок, де відбулось руйнування відповідної прибережної смуги», — зазначив Денис Шмигаль.

  Окрім цього, Денис Шмигаль доручив якнайшвидше прискорити роботу щодо виділення коштів для Харківської області, де від пожеж згоріло понад 20 домівок.

  Також Глава Уряду анонсував виділення з резервного фонду Держбюджету майже 90 млн грн на превентивні заходи із запобігання пожеж на території Чорнобильської зони відчуження.

  «Кошти підуть на покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів Державного агентства з управління зоною відчуження», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Уряд додатково виділить 37 млн грн для ліквідації наслідків повеней на Закарпатті, — Денис Шмигаль