• In English
 • Упродовж минулого року у Херсонській області громадянам було надано 152 774 адміністративні послуги

  У минулому році фахівці Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області надали громадянам 152 774 адміністративні послуги, з яких 115 740 послуг надано на безоплатній основі.

  Від наданих платних адмінпослуг до бюджетів надійшло близько 3,3 млн гривень. Основну частину цих коштів – понад 3,1 млн грн – громадяни сплатили за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Херсонщини підготували 35 226 таких документів.

  Серед безоплатних найбільша кількість послуг стосувалася державної реєстрації земельних ділянок – понад 38,4 тис., видачі довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – понад 18 тис. та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – понад 6,2 тисячі.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.