• In English
 • Упродовж 2021 року львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 59,2 млн грн втрат
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 січня 2022 року о 09:37

  За результатами 72 ревізій фінансово-господарської діяльності та 24 перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби упродовж 2021 року, виявлено 906,8 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 59,2 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Понад 55 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 77 ревізій та перевірок закупівель. До адміністративної відповідальності притягнуто 151 особу.

  За результатами розгляду одержаних матеріалів контрольних заходів, зокрема завершених минулого року, правоохоронці розпочали 21 досудове розслідування, матеріали ще 19 контрольних заходів долучено до раніше розпочатих розслідувань. Також правоохоронні органи вручили 16 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів та 43 – за результатами участі працівників у перевірках правоохоронних органів.

  З початку року завершено 24 державні фінансові аудити діяльності суб'єктів господарювання, місцевих бюджетів та виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення на суму понад 1 млрд 15 млн грн.

  За результатами проведених аудитів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 13,0 млн грн та попереджено таких втрат на 166,9 млн грн. Об'єктам контролю надано 164 пропозиції для поліпшення їх фінансового стану. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму понад 185 млн грн. Тринадцять інформацій про результати аудитів та 5 аудиторських звітів надіслано правоохоронним органам. Матеріали 6 державних фінансових аудитів долучено до кримінальних проваджень.