• In English
 • Вперше в Україні відбувся конкурс на зайняття вакантних посад державної служби капітанів морських портів
  Державна служба морського та річкового транспорту України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 20:09

  Вперше в Україні відбувся конкурс на зайняття 13 вакантних посад державної служби капітанів морських портів. Таке новаторське управлінське рішення свідчить про значну увагу чинного  Уряду до  інфраструктурної сфери економіки, яка може і повинна істотніше наповнювати державну скарбницю.

  «Створюється сучасна модель організації вітчизняного судноплавного бізнесу», – зазначив Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро Петренко.

  Конкурсна комісія Морської адміністрації, очолювана  першим заступником Голови Морської адміністрації Дмитром Баріновим, у тісній співпраці з Національним агентством державної служби України оцінювала кандидатів на зайняття 13 вакантних посад державної служби капітанів морських портів прозоро і відкрито.

  Конкурс проходив у три етапи – тестування, розв’язання  ситуаційних завдань, співбесіда – відповідно до визначених в установленому законом порядку вимог до професійної компетентності кандидата на зайняття вакантної посади державної служби, оцінювання його особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.

  А також з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості, доброчесності, надійності та відповідності методів тестування, узгодженості застосування методів тестування, ефективного і справедливого процесу відбору.

  Слід зазначити, що до роботи конкурсної комісії на завершальному етапі долучилися експерти у відповідній сфері, щоб допомогти оцінити професійну відповідність кандидатів. 

  Зокрема: Дудченко Сергій, в.о. директора ТОВ «Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр при Херсонській державній морській академії»; Колесніков Анатолій, капітан Ізмаїльського морського порту Ізмаїльської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів», заслужений працівник транспорту України, почесний працівник транспорту України, почесний працівник морського та річкового транспорту України, почесний працівник Українського дунайського пароплавства. До речі, Колесніков Анатолій присвятив флоту майже все своє життя, учасник бойових дій.

  За словами голови конкурсної комісії Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитра Барінова, конкурс дав можливість обрати кандидатів  для нової управлінської еліти в морській галузі.