• In English
 • UNITED24: Мінмолодьспорту розпочинає збір коштів на відновлення молодіжної інфраструктури
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 06 вересня 2022 року о 12:27

  Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо розширення можливостей спеціального рахунку у Національному банку України для пожертвувань у рамках ініціативи фонду відновлення UNITED24, відкритого Мінмолодьспортом. 

  Відтепер можна перераховувати кошти на відбудову не лише спортивної, але й молодіжної інфраструктури, що була пошкоджена ворожими ракетами.

  Зокрема, зібрані кошти будуть спрямовані на відновлення молодіжних центрів: поточні та капітальні ремонти будівель, реконструкції, технічне забезпечення, придбання обладнання та інвентарю.

  Внаслідок військової агресії рф повністю або частково зруйновано вже 35 об`єктів молодіжної інфраструктури, сума завданих збитків сягає близько 100  млн грн. Ще 60 молодіжних об’єктів знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тож в Мінмолодьспорту наразі немає інформації про їхній стан.

  Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заснував фандрейзингову платформу UNITED24 для збільшення благодійних пожертв на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів і благодійників. Платформа працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України. 

  Реквізити розміщені на сайті Мінмолодьспорту: https://cutt.ly/jCxIRke.