• In English
 • Укрзалізниця запустила модернізований дизель-поїзд на маршруті Коростень – Житомир – Вінниця

  Дизель-поїзд ДР1А, який був побудований у 1996 році, Укрзалізниця повністю модернізувала на власних потужностях. Роботи виконано з урахуванням усіх стандартів, зокрема й інклюзивних вимог. Головні вагони поїзда обладнані пандусами та місцями для людей на кріслах колісних, спеціальними санвузлами та кнопками виклику поїзної бригади. Серед інших зручних атрибутів – кріплення для перевезення велосипедів, стелажі та полиці для багажу, порти Type-C та USB для зарядки телефонів, сповивальні столики у вбиральнях, маршрутні покажчики та інформаційні екрани.

  Дизель-поїзд має 324 посадкові місця ІІІ класу та 8 додаткових місць для маломобільних груп населення. Основні роботи з капітального ремонту двигунів, переоснащення кабін машиніста, оновлення систем автоматики, фарбування, модернізації вагонних салонів були виконані на потужностях Укрзалізниці. У планах компанії – нарощувати обсяги ремонтів приміського рухомого складу та підвищувати стандарт обслуговування пасажирів у приміському кластері.

  Зі станції Коростень регіональний поїзд №887/888 Коростень – Вінниця вирушатиме о 08:05, у Житомирі зупинятиметься о 09:33, прибуватиме на кінцеву зупинку об 11:53.

  У зворотному напрямку регіональний поїзд №889/890 Вінниця – Коростень вирушатиме зі станції Вінниця о 14:00, у Житомирі зупинятиметься о 16:13 та прибуватиме до Коростеня о 17:47. Окрім цього, поїзд робитиме зупинки на станціях Нова Борова, Горбаші, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.

  Квитки доступні у чат-боті Укрзалізниці, у касах вокзалів та станцій, а також безпосередньо у кондукторів.