• In English
 • «Укрзалізниця» має уважно ставитися до осіб з інвалідністю, - Володимир Омелян
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 18 січня 2018 року о 19:38

  Про покращення сервісу для пасажирів  «Укрзалізниці», які мають інвалідність, йшлося на зустрічі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна із керівництвом ПАТ  «Укрзалізниця», представниками громадських організацій, активістами тощо. Однією із ключових проблем є наявність спекуляцій при он-лайн купівлі залізничних квитків. Міністр інфраструктури наголосив, що і міністерство  інфраструктури, і ПАТ «Укрзалізниця» стоять на захисті інтересів пасажирів: «З метою уникнення спекуляцій при купівлі квитків он-лайн, «Укрзалізниця» потребує єдиного реєстру осіб з інвалідністю.  Міністерство інфраструктури активізує роботу з Міністерством соціальної політики в цьому аспекті, сервіс має стати доступнішим абсолютно для всіх пасажирів вже у найближчі місяці».

  Міністр наголосив: «Ми відновлюємо  співпрацю у форматі Міністерство  інфраструктури-Укрзалізниця-громадськість з метою підвищення якості  сервісу, більш зручного сполучення тощо. Нам вкрай важливо, щоб ми  відпрацювали всі пропозиції, які підготували активісти. В нас вже є позитивний досвід такої роботи в 2016 році і я вважаю, що він корисний для обох сторін, бо «Укрзалізниці» необхідно реагувати на зауваження і пропозиції пасажирів: поїзди мають бути чисті, маршрути мають бути зручними, логістика має бути присутня з точки зору клієнта, а не з точки зору «Укрзалізниці». 

  «Ми хочемо в цьому форматі працювати таким чином, щоб, враховуючи реальні можливості залізниці і той стан, в якому вона знаходиться, ми змогли дати найкращий варіант для пасажирів, для того щоб вони почували себе зручно і комфортно», - додав Міністр інфраструктури. 

  Перед цим Володимир Омелян отримував скарги на сервіс одного з підрозділів «Укрзалізниці» через соціальні мережі, зокрема, щодо продажів квитків на напрям «Тарасівка-Київ». Ця та інші скарги пасажирів були розглянуті на зустрічі з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця». Міністр наголосив на необхідності термінової реакції на звернення пасажирів.