• In English
 • Україну мають оцінювати за її реальні досягнення, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні Ukraine Strategic Council в Нью-Йорку
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 вересня 2018 року о 10:10

  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у сесії Ukraine Strategic Council в рамках програми Eurasia Center Атлантичної ради США, яка відбулася 24 вересня в Нью-Йорку.

  На сесії йшлося, насамперед, про процеси реформ в Україні та про необхідність спільних зусиль для подолання стереотипів негативного сприйняття держави.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе детально пояснила виклики, що супроводжують процес реформування країни. «Реформи в Україні – це питання не суто змін у законодавстві чи державних процедурах, реформи повинні змінити культуру управлінських процесів, яка багато в чому глибоко вкорінена в спадщину радянського минулого», - зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  На зустрічі також обговорювалося питання боротьби з корупцією в Україні.

  Окрім створення низки антикорупційних інституцій, Іванна Климпуш-Цинцадзе звернула увагу на більш успішні реформи у банківській сфері, на газовому ринку та в державних закупівлях. Вона виокремила і менші за масштабом, але надзвичайно важливі зміни, які вже дають результати. Це, наприклад, закупівля ліків та медобладнання через міжнародні організації, що вже зараз дозволяє зекономити 39% коштів платників податків.

  «Я вірю, що ці маленькі, але впевнені рішення матимуть ефект «снігової кулі», яка набиратиме швидкість та силу на шляху європейської і євроатлантичної інтеграції», – зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  Разом з тим, за її словами, не може не турбувати часте викривлення реального стану справ в Україні окремими політиками та ЗМІ. На думку Іванни Климпуш-Цинцадзе, будь-яка невизначеність та нечіткість позиції Заходу щодо України підриває зусилля українських реформаторів, в той час як проросійські пропагандисти озброюються аргументами проти майбутнього України в Європі.

  Віце-прем’єр-міністр підтримала необхідність залучення міжнародних медіа та представників бізнесу, що вже інвестують в Україну, для об'єктивного повноцінного висвітлення реальної ситуації в державі та протистояння активній негативній пропаганді щодо представлення України як «failed state».

  Україну мають оцінювати за її реальні досягнення, -  Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні Ukraine Strategic Council в Нью-Йорку Україну мають оцінювати за її реальні досягнення, -  Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні Ukraine Strategic Council в Нью-Йорку