• In English
 • Український бізнес підтримує лікарів у боротьбі з пандемією
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 квітня 2020 року о 21:23

  Сьогодні 20 наших лікарів відправилися  на допомогу італійським колегам. Усім надано безкоштовний роумінг від мобільних операторів. Також страхова компанія забезпечила медичний захист для перебування за кордоном для 10 українських лікарів-волонтерів, які вилетіли на 17-денне стажування до Італії.

  Міністерство охорони здоров’я обрало 10 лікарів-анестезіологів та медичних сестер-анестезисток для гуманітарної місії/стажування в Італії. Всі медичні працівники є волонтерами з різних регіонів України: Києва, Львова, Чернівців та Полтави. Медичні працівники в регіоні Ломбардія будуть надавати допомогу та перейматимуть досвід італійських колег протягом 17 днів. Після добровільної обсервації, проведеної по поверненню в Україну, медики будуть направлені в різні області нашої країни для подальшої передачі досвіду італійців у боротьбі COVID-19.

  Завдяки українським страховим компаніям медичні працівники в разі необхідності зможуть отримати медичне забезпечення під час стажування в Італії. Страховий поліс включає послуги невідкладної амбулаторної та стаціонарної допомоги, оплату ліків та інші медичні послуги. Страхова сума складає 30 тис. євро на кожну застраховану особу. 

  Це гідний приклад відповідальності бізнесу та злагоджених дій з Урядом задля подолання пандемії.