• In English
 • Українські військові зв’язківці беруть участь у багатонаціональних навчаннях НАТО CWIX-2018 у Польщі
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 червня 2018 року о 11:03

  В Республіці Польща триває активна фаза багатонаціональних навчань НАТО CWIX-2018, в яки беруть участь представники військ зв’язку Збройних Сил України.

  Цьогорічні навчання є наймасштабнішими за всю історію їх проведення. У них беруть участь понад 1200 технічних спеціалістів з 32 країн світу. Відповідно до плану навчань буде проведено близько 4,5 тисячі експериментів та випробувань.

  Як зазначив керівник української делегації полковник Віктор Лісаконов, масштаб цьогорічних навчань вражає. CWIX за своїм форматом є унікальними військовими навчаннями. Абсолютно всі аспекти організації навчань спрямовані на забезпечення максимальної ефективності досліджень та тестів.

  «Українська кіберкоманда складається з молодих офіцерів, які пройшли відповідні мовні та технічні курси з питань кібернетичної безпеки в навчальних закладах США та НАТО. Для них CWIX – це виняткова можливість попрацювати у високопрофесійному експертному середовищі, поспілкуватися з експертами міжнародного рівня в галузі кібернетичної безпеки та підвищити рівень своїх знань і навичок», – підкреслив полковник Віктор Лісаконов.

  Дослідження та тести, які були заплановані на перший тиждень навчань, українська кіберкоманда виконала своєчасно та в повному обсязі. Керівництво навчань відзначає високу організованість та рівень підготовки українських офіцерів.