• In English
  • Українські рятувальники зустрілися із заступником Міністра з питань цивільного захисту та кризового управління Грецької Республіки
    Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 17 серпня 2021 року о 09:00

    16 серпня українські вогнеборці, які з 6 серпня брали участь у гасінні лісових пожеж на території Греції, зустрілися із Ніколасом Хардаліасом - заступником Міністра з питань цивільного захисту та кризового управління Грецької Республіки. На зустрічі також були присутні представники Посольства України у Греції на чолі з Послом України Сергієм Шутенком.

    Ніколас Хардаліас подякував рятувальникам за допомогу у важкий для країни час. Він зауважив на тому, що народи України та Греції разом не лише у свята й на відпочинку, але й у біді. У свою чергу, українські вогнеборці запевнили, що завжди готові прийти на поміч.

    Нагадаємо, від початку робіт зведеним загоном ДСНС ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 кв. метрів, врятовано 2 населених пункти Спатарі та Метохи, зокрема 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок 2 господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду.