• In English
 • Україна є і буде надійним і передбачуваним партнером, – Володимир Гройсман під час ділового форуму в Осло
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 січня 2019 року о 10:56

  Україна – країна великих можливостей, і вона є і буде надійним і передбачуваним партнером. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Українсько-норвезького бізнес-форуму, який відкрили глави урядів двох країн.

  Форум зібрав представників великих норвезьких компаній, які спеціалізуються у сфері IT, агробізнесу, енергетики тощо. Більшість з них мають представництва в Україні. Під час форуму його учасники підписали низку меморандумів про взаєморозуміння у корпоративному секторі. Глави урядів підписали заяву щодо посилення українсько-норвезького співробітництва у сфері енергетики.

  Звертаючись до учасників зібрання, Володимир Гройсман зазначив, що зараз дві країни мають широкий компонент економічної співпраці. «Ми маємо добрий потенціал для розвитку економічних відносин. Бізнес зацікавлений інвестувати в Україну. І тут важливо створювати якісний діловий клімат. Ми розпочали системні і важливі зміни і маємо економічне зростання 14 кварталів поспіль», – сказав Володимир Гройсман.

  Він запевнив, що реформи Уряду будуть сприяти такому зростанню. «Україна змінюється, ми відкриті. Ми – країна, що має величезні можливості для інвестицій. Наша філософія проста: ви робите свій бізнес, а ми як влада – допомагаємо зростати», – сказав Володимир Гройсман.

  Він закликав бізнес двох країн поєднувати свій потенціал. «Україна є і буде надійним і передбачуваним партнером», – додав Глава Уряду України.

  У свою чергу Глава Уряду Норвегії відзначила, що Україна та Норвегія стають ближче. «Ми розділяємо спільні цінності. І зараз треба примножувати ті можливості, які ми вже маємо», - сказала Ерна Солберг.

  За її словами, політично міцна та економічно стабільна Україна – це те, чого хоче бачити Норвегія і вся євроатлантична спільнота. Саме тому важливо докладати зусиль в антикорупційній політиці, захисті інтересів бізнесу, створенні умов для підприємницького зростання.

  «Сьогодні ми маємо різні сфери взаємної зацікавленості. Та є сфера, яка заслуговує на нашу додаткову увагу – це енергетика та заходи з енергоефективності. І ми раді повідомити, що Уряд Норвегії вирішив посилити свою підтримку України в цій сфері, – зазначила Глава Уряду Норвегії. – Впевнена, що ми побачимо результати нашої співпраці саме в цій сфері», – сказала Ерна Солберг.

  Україна є і буде надійним і передбачуваним партнером, – Володимир Гройсман під час ділового форуму в Осло