• In English
 • Україна відновила активну співпрацю із WAPES
  Державна служба зайнятості, опубліковано 19 квітня 2018 року о 14:41

  Державна служба зайнятості України відновила членство у Генеральній асамблеї Всесвітньої Асоціації державних служб зайнятості (WAPES).

  Вперше за три роки делегація Державної служби зайнятості України, яку представляє в.о. Голови ДСЗ (Центрального апарату) Валерій Ярошенко взяла участь у засіданні Всесвітньої Асоціації державних служб зайнятості – 11-го Конгресу WAPES, який цьогоріч відбувається у Марокко. Під час засідання 18 квітня Україна прийняла участь у голосуванні за нову Керівну Раду організації, яку очолили Марокко, Франція, Мавританія, Корея, Малі та США. У рамках заходу Україна також долучиться до прийняття важливих світових рішень у сфері зайнятості населення та трудової міграції.
  Україна є членом WAPES (ВАДСЗ) з 2003 року. Проте, у зв’язку із економічною ситуацією та бойовими діями на Сході країни членство в організації було припинено у 2015 році.

  Членами WAPES є майже 85 державних служб зайнятості з усього світу. Разом вони представляють понад 1 млн співробітників, які керують ринками праці з рівнем безробіття від двох до 80%.

  WAPES опікується питаннями у сферах зайнятості, міграції та освіти. Рішення, прийняті в цій мережі, мають значний вплив, завдяки високому рівню участі та продуманій структурі управління. WAPES щороку організовує діяльність у всіх регіонах світу для державних служб зайнятості та інших організацій.

  Всесвітня Асоціація Державних Служб Зайнятості (WAPES) була створена 18 жовтня 1988 року службами зайнятості Канади, Франції, Німеччини, Нідерландів, Швеції та США за підтримки Міжнародної Організації Праці (МОП), яка досі являється спостерігачем WAPES.