• In English
 • Україна в політичному сенсі виграє сьогодні битву ідей, розраховуємо на подальшу реалізацію реформ, – Глава МЗС Великої Британії на зустрічі з Прем’єром Гройсманом
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 червня 2018 року о 10:04

  Україна сьогодні в політичному сенсі виграє битву ідей і перемагає на шляху реформ і перетворень, з якого не можна звернути. Про це сказав Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зустріч відбулася напередодні Другої конференції з питань реформ, в рамках робочого візиту Глави Уряду України до Королівства Данії.

  «Друзі України збираються разом. Вражений тим, що Україні вдалося зробити. Треба й далі йти шляхом реформ. І ця конференція - чудова нагода з’ясувати, де ми зараз, і що буде завтра, - сказав Борис Джонсон. - Сьогодні ви виграєте битву ідей, і треба продовжувати курс реформ».

  «Ми вдячні за високу оцінку і налаштовані продовжувати реформи, направлені на зростання добробуту громадян України», - сказав Володимир Гройсман.

  Він проінформував співрозмовника про поточну економічну ситуацію в Україні, розкрив деталі останніх рішень, у тому числі щодо функціонування Антикорупційного суду.

  Під час розмови сторони торкнулися різних тем двостороннього співробітництва, а також обговорили можливості спільних позицій в переговорах з міжнародними партнерами.

  Україна в політичному сенсі виграє сьогодні битву ідей, розраховуємо на подальшу реалізацію реформ, – Глава МЗС Великої Британії на зустрічі з Прем’єром Гройсманом