• In English
 • Україна та Іран зацікавлені в активній співпраці в АПК, – Ольга Трофімцева

  В.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зустрілася із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехр Мораді.

  На зустрічі сторони обговорили можливості співробітництва між аграрними відомствами двох країн.

  Ольга Трофімцева наголосила, що наразі на розгляді іранської сторони знаходяться три проекти меморандумів про співробітництво у галузі агропромислового комплексу. Зокрема, це Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільськогосподарського джихаду Ісламської Республіки Іран в галузі сільського господарства та два проекти документів про співпрацю за напрямами ветеринарії та фітосанітарії.

  Зі свого боку пан Посол висловив зацікавленість щодо розвитку співробітництва між країнами, а особливо в поглибленні співпраці у сільському господарстві, та запевнив у сприянні.

  Нагадаємо, за результатами 2018 року український експорт аграрних та харчових товарів до Ісламської Республіки Іран становив $421 млн, товарообіг між країнами склав $437,5 млн.