• In English
 • Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 жовтня 2022 року о 16:34

  Україна отримала чіткі сигнали безперервної потужної підтримки від Чехії в усіх сферах. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час прес-конференції з Прем’єр-міністром Чехії Петром Фіалою за підсумками міжурядових засідань у Києві 31 жовтня.

  «Ми домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, зокрема в напрямку розвитку нашої промислової та науково-технічної співпраці. Були озвучені спільні ініціативи та побажання для невідкладної організації роботи таких міжурядових комісій. Україна зацікавлена в розвитку співпраці в частині реалізації в ЄС, зокрема на чеському ринку, сталеливарної продукції на заміну російській, яка була на європейському ринку до запровадження відповідних санкцій», — сказав Денис Шмигаль.

  Очільник українського Уряду відзначив важливість підтримки Чехією санкційної політики. За його словами, під час консультацій було порушено питання конфіскації заморожених російських активів для компенсації руйнувань, завданих росією в Україні.

  Уряд Чехії, зокрема, підтримав створення міжнародного трибуналу для засудження військово-політичного керівництва рф за злочинну війну проти нашої держави.

  За словами Прем’єр-міністра України, військово-технічне співробітництво з Чехією також набирає обертів: «Чеські самохідні гаубиці «Дана», танки, БМП та інша допомога вже сприяють суттєвому посиленню української армії та звільненню українських земель. На цьому не зупиняємося, готуємо агресору багато неприємних сюрпризів».

  Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль Україна та Чехія домовилися про роботу спільних міжурядових комісій в усіх напрямках, — Денис Шмигаль