• In English
 • Україна стала другою, серед усіх країн Invictus, які під час пандемії провели Ігри Нескорених у online форматі
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 грудня 2020 року о 11:19

  60 ветеранів та військових з 15 областей України стали учасниками в шести категоріях перших онлайн мультиспортивних змагань Ігор Нескорених 2:0.

  У церемонії нагородження, яка відбулася 13 грудня 2020 року взяла участь перша леді України Олена Зеленська. Привітали учасників фіналу й інші відомі люди в країні, серед яких представники спорту, шоу-бізнесу та волонтери.

  Олена Зеленська відзначила, що приклад спортсменів – безцінний, адже вони демонструють не тільки спортивні досягнення. Найголовніше, що вони роблять для суспільства, – надихають.

  «Для мене велика честь бути присутньою на нагородженні переможців «Ігор Нескорених 2.0». Зізнаюся, мені дуже імпонує мета цих змагань – популяризація спорту серед поранених бійців. По-перше, це формує справжню спільноту людей зі схожим досвідом і допомагає їм долати наслідки поранень. А по-друге, це спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови», - сказала перша леді України.

  «Хочу висловити глибоку повагу та щиру подяку тим, хто спочатку дочекався вас із війни, а зараз, пройшовши разом з вами через страшні випробування, не припиняє підтримувати, допомагати й надихати, – вашим дружинам і мамам. Вашим дітям, друзям, рідним. Разом ви – справжня команда переможців!», - додала Олена Зеленська.

  Своєю чергою заступник Міністра у справах ветеранів, член Національної збірної Ігор Нескорених Ігор Безкаравайний відзначив, що незважаючи на пандемію, спортивна реабілітація ветеранів продовжується.

  «Минулого року ми разом зі збірною Нескорених розпочали готувалися до змагань в Гаазі. Якби мені тоді сказали, що фінал Ігор Нескорених перенесуть на рік і ми будемо змагатися онлайн, а для фіналу будуть споруджувати спеціальні студії - я б не повірив. Сьогодні ж завдяки винахідливості та технічному прогресу, ми змогли провести перші онлайн-змагання Ігри Нескорених 2.0, які не мають аналогів в Україні. Тепер цей новий стандарт змагань поширився і на адаптивні види спорту - ветерани змагалися, перемагали та ставали сильнішими. В першу чергу, змагання Ігри Нескорених – це проект спортивної реабілітації ветеранів, який допомагає інтегруватися у суспільство та стати прикладом для інших» , - підкреслив він.

  Нагадаємо, Ігри Нескорених 2:0 стартували в Україні у листопаді. В умовах пандемії Covid-19, онлайн формат відкрив широкі можливості – ветеран з будь-якого куточку країни міг взяти участь у змаганнях і доєднатися до родини нескорених.

  Учасники самі обирали вид спорту, місце змагань, день та час. Кожен розробляв свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до Організаційного комітету. Судді обирали переможців віртуально, по відео, а не у звичний спосіб.