• In English
 • Україна розгляне можливість призупинення членства в Інтерполі у разі обрання президентом представника РФ
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 19 листопада 2018 року о 16:13

  Україна розгляне можливість призупинення членства в Інтерполі у разі обрання президентом представника РФ. Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив сьогодні, 19 листопада, напередодні голосування, під час 87-ї сесії Генеральної Асамблеї Інтерполу, яка цими днями проходить у Дубай, ОАЕ.

  За його словами, у разі якщо доводи України, правозахисників та керівництва інших країн щодо неможливості обрання на посаду представника РФ не будуть почуті, то Україна розглядатиме можливість призупинення членства в Інтерполі.

  «Можливе президентство Росії в Інтерполі – абсурдне, суперечить духу та цілям організації. Україна розгляне питання щодо призупинення членства в Інтерполі в разі обрання на посаду президента Інтерполу представника Росії», - підкреслив Арсен Аваков.

  Раніше Міністр внутрішніх справ України заявляв, що перспектива для агресора Росії очолити Інтерпол – гібридна загроза для всього світу.

  «Всі ми добре знаємо, як РФ зловживає можливостями Інтерполу для боротьби та переслідування політичних опонентів. Не можу допустити думки, що ми можемо повернутися до трагічної історії 1938 – 1945 років, коли міжнародною поліцейською організацією керували Гейндріх та Кальтенбруннер, а штаб-квартиру після аншлюсу Австрії перенесли до Берліна. Перспектива для агресора Росії очолити Інтерпол – гібридна загроза для всього світу», - зазначив очільник МВС України.