• In English
 • Україна приєдналась до Глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 07 вересня 2018 року о 17:36

  Цьогоріч Україна вперше брала участь у 3 саміті "Global Digital Health Partnership" у Лондоні. Представники МОЗ України разом з представниками 22 країн з усього світу обговорювали можливість глобального співробітництва в сфері розробки та імплементації нових підходів з точки зору сучасних технологій.

  "Тепер ми частина Глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я! Для України - це важливий крок у напрямку якісної, ефективної та безпечної медичної допомоги. Адже йдеться про можливість постійного обміну досвідом та успішного впровадження цифрових сервісів. Основна мета нашої спільноти - глобальний розвиток ehealth у всіх його контекстах, починаючи від обміну знаннями, закінчуючи колективним захистом від кіберзагроз", - сказала в.о. Міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун.

  Наразі Глобальне цифрове партнерство у сфері охорони здоров’я працює над створенням єдиної термінології, спільної позиції щодо інформації, її використання та безпеки.

  Під час заходу представники України відвідали "Health and Care Innovation Expo" у Манчестері, яка цього року була присвячена 70-річчю Національної cлужби здоров’я Великої Британії. За час діяльності Служби середню тривалість життя в країні продовжено на 10 років.

  Досягнення британської системи охорони здоров’я - вражаючі. Служба Британії має таку довіру суспільства, яку не має жодна інша інституція. Близько 90% людей повністю підтримують її принципи та діяльність, більше як 60% - готові платити більше власних податків для фінансування, тим самим підкреслюючи стійку підтримку громадськості.

  "Результати їхньої роботи захоплюють і надихають. Нашій Національній службі здоров'я України лише 5 місяців, але результати вже дуже позитивні. Ми сподіваємось, що з рішучістю і професійним підходом зможемо залучити якомога більше міжнародної експертизи і наздогнати решту розвиненого світу за якістю показників здоров’я і медицини значно швидше. Переконана, що технології та eHealth стануть потужними каталізаторами цього процесу, особливо враховуючи український ІТ-потенціал", - наголосила доктор Уляна Супрун.