• In English
 • Україна потребує ефективного документа для розвитку водневої енергетики, - Юлія Підкоморна
  Міністерство енергетики України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 16:18

  14 вересня під головуванням заступника Міністра енергетики Юлії Підкоморної відбулося друге засідання міжвідомчої робочої групи з розробки Водневої стратегії України.

  У нараді взяли участь представники Міністерства довкілля та природних ресурсів, Держенергоефективності, Оператора ГТС України, Держводагентства, галузевих асоціацій та експерти.
  Під час засідання були обговорені питання наявних водних ресурсів для виробництва водню шляхом електролізу, перспективи можливого будівництва нових продуктопроводів між Європою та Україною для транспортування водню або шляхів модернізації наявної інфраструктури ГТС.

  Юлія Підкоморна відзначила прогрес у роботі групи, що дає впевненість у підготовці якісної водневої стратегії.

  «Будувати нову галузь складно. Потрібно вести довгу і системну роботу, але ми на правильному шляху. Я переконана, що крок за кроком ми створимо ефективний документ для розвитку водневої енергетики України», – резюмувала заступник Міністра енергетики.


  Україна потребує ефективного документа для розвитку водневої енергетики, - Юлія Підкоморна Україна потребує ефективного документа для розвитку водневої енергетики, - Юлія Підкоморна