• In English
 • Україна посилить спроможність у боротьбі з наркотиками
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 15 травня 2019 року о 16:06

  У МОЗ обговорено подальшу співпрацю з європейськими партнерами щодо реагування на виклики, пов'язані з наркотиками, та відповідні загрози національній безпеці. Про це йшлося під час робочої зустрічі, яка відбулася 14 травня під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з представниками Національної поліції України, Служби безпеки України, Міністерства юстиції України, Державної служби статистики України (національних партнерів МОЗ у формуванні та реалізації наркополітики) та Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності (ЄМЦННЗ).

  Зустріч з стейкхолдерами проводилася, щоби європейські партнери зрозуміли ситуацію у країні в цілому та ключові моменти, де зможуть допомогти Україні у боротьбі з наркотиками. В результаті вони надали пропозиції, як посилити спроможність України у боротьбі з наркотиками.

  ЄМЦННЗ планує посилити спроможність української національної обсерваторії з питань моніторингу незаконного вживання наркотичних засобів. Для цього реалізується проект «EU4Monitoring Drugs».

  Матеріал читайте на сайті МОЗ.