• In English
 • Україна отримає додаткові таблетовані препарати для лікування хворих на COVID-19
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 09 квітня 2020 року о 15:16

  Міністерство охорони здоров’я отримає гуманітарну допомогу, а саме лікарські засоби з діючою речовиною гідроксихлорохін, які включені у національний протокол лікування COVID-19. 320 тисяч таблеток цього препарату будуть доставлені в Україну, що розраховано на лікування понад 22 тисяч пацієнтів.

  Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

  «МОЗ робить усе можливе, щоб максимально ефективно боротися з коронавірусом. Тому ми звернулися до виробників з проханням надати нам гуманітарну допомогу. Цієї кількості препарату вистачить для лікування понад 22 тисяч хворих на COVID-19», — заявив Максим Степанов.

  Зазначимо, лікарський засіб  з діючою речовиною гідроксихлорохін уже розподілений між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та Києва з подальшим надходженням до закладів охорони здоров’я «першої хвилі» для прийому хворих із коронавірусною інфекцією. Також поставка та розподіл лікарського засобу очікується на початку наступного тижня.

  «Цей препарат прописаний у нашому протоколі лікування хворих на COVID-19 і застосовується для важких пацієнтів винятково в умовах стаціонарів, а також під пильним наглядом лікарів і за письмової згоди пацієнтів. Він буде безкоштовним для тих пацієнтів, кому він справді необхідний за медичними показами», — резюмував Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

  Нагадаємо, що препарати з діючою речовиною гідроксихлорохін використовуються для лікування хворих на COVID-19 у США, Японії, Німеччині та інших західних країнах із розвиненою медициною.