• In English
 • Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 квітня 2018 року о 08:21

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає доцільним відійти від звичної для нашої країни парадигми життя «від виборів до виборів» і перейти до реалізації щомісячного плану зміцнення економіки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV. 

  «Думаю, що треба відійти від парадигми життя «від виборів до виборів». До виборів ще рік-півтора. І треба говорити про те, що ми будемо робити щомісяця задля поліпшення життя в країні. В центрі всього має бути наша країна та проблеми людей», - сказав Глава Уряду.

  Він наголосив, що бачить своїм завданням запровадження реальних змін.  «Хотів би, аби люди могли згадати, що саме мій Уряд зробив: одне-друге-третє», - зазначив Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що важливими кроками є започатковані реформи в пенсійній системі, в освіті, медицині, в регуляторній сфері. 

  «Нам потрібна технічна модернізація економіки. Ми - технологічно застаріла країна. Тож запроваджуємо інструменти технологічного оновлення, - сказав Прем’єр-міністр. -  Ми також маємо пришвидшити роботу економіки. А це робиться тоді, коли прийдуть інвестиції в Україну. Наша сила – в сильній економіці, здатній забезпечити достойну якість життя українців».

  Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман