• In English
 • Україна має непогані шанси стати енергонезалежною до 2020 року, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 липня 2018 року о 12:17

  Україна має непогані шанси стати енергонезалежною до 2020 року – як з огляду на нарощування видобутку потужностями державної компанії "Укргазвидобування", так і потужностями приватних добувних компаній. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю виданню «Обозреватель».

  «Наше завдання – до 2020 року добувати 20 млрд. Хоча минулого року ми споживали 33 млрд. Тому тут ще й питання у приватних компаніях, що видобувають газ. Плюс – заходи з енергозбереження, - сказав Володимир Гройсман. - Маємо виробляти стільки газу, скільки споживаємо. Для цього потрібні дві речі: треба більше видобувати й менше споживати».

  На думку Глави Уряду, зниженню споживання сприятиме застосування серйозних технологій енергозбереження. «Насправді ми вже дуже серйозно зменшуємо споживання газу, але ще треба подолати довгий шлях. Сподіваюся, восени буде запущений абсолютно новий механізм Державного фонду енергоефективності. І це буде інструмент, який дозволить нам системно проводити модернізацію у житловому секторі», - наголосив Володимир Гройсман.

  Україна має непогані шанси стати енергонезалежною до 2020 року, – Володимир Гройсман