• In English
  • Україна і Литва поглиблять співробітництво з питань бойової підготовки, консультативно-дорадчої допомоги, військової освіти та кібербезпеки, - Андрій Таран
    Міністерство оборони України, опубліковано 23 серпня 2021 року о 16:43

    Сьогодні, 23 серпня, рамках саміту «Кримська платформа» відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Тарана з Міністром оборони Литовської Республіки Арвідасом Анушаускасом, під час якої сторони обговорили важливість стратегічного партнерства між двома державами.

    «Литовська Республіка надає Україні неоціненну допомогу та підтримку. Підписання Дорожньої карти співробітництва в рамках «Люблінського трикутника» підтверджує нашу дружбу та далекосяжні погляди. Маємо на меті лише поглибити співробітництво, особливо з питань кібербезпеки, спільної бойової підготовки, консультативно-дорадчої допомоги, навчання наших військовослужбовців у навчальних закладах Литви», — уточнив Андрій Таран.

    Зокрема, з питань бойової підготовки було обговорено аспекти навчання сержантського корпусу, особового складу Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій України. Також Міністр оборони України відзначив важливість розгортання воєнної консультативно-тренувальної місії ЄС в Україні. Наголошено на актуальності реалізації проектів PESCO в галузі кібербезпеки.