• In English
 • Україна готується до Всесвітньої виставки «ЕКСПО – 2020»

  Із 1 жовтня 2021 року по 31 березня 2022 року в м. Дубай (ОАЕ) Україна візьме участь у Всесвітній виставці «ЕКСПО–2020». Це одна із найпрестижніших виставкових подій в світі, на якій очікується понад 190 країн-учасниць та близько 25 млн відвідувачів.

  Для гідної презентації України на цій події ведеться активна організаційна робота. З цього приводу під головуванням заступника Міністра економіки України Михайла Лева відбулося Сьоме засідання Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО - 2020”.

  У засіданні також взяв участь Валерій Безус – Голова Держенергоефективності як член Координаційного комітету.

  Учасники обговорили та схвалили низку рішень, пов’язаних із підготовкою до відкриття павільйону, а також організацією заходів.

  Вже у перший тиждень Всесвітньої виставки, 4 жовтня 2021 року, відбудеться вагома подія - святкування Національного дня України. Це найкраща нагода привернути максимальну увагу світової спільноти та презентувати економічний, інвестиційний, науково-технічний потенціал.

  Зокрема, у Національний день України планується проведення українсько-еміратського бізнес-форуму, одну з тематичних сесій якого буде присвячено питанням енергетики, енергоефективності та «зеленої» енергетики. Це відповідає одній з ключових підтем «ЕКСПО-2020» - сталому розвитку суспільства.

  Також важливо, що велика кількість українських компаній висловила бажання взяти участь у виставці та представити інноваційні продукти зі сфери ІТ-сектору, енергозбереження, кібербезпеки, транспорту, унікальні технології та продукти, які були створені в Україні.