• In English
 • Укравтодор вивчає досвід Німеччини у розвитку дорожньої мережі
  Державне агентство автомобільних доріг України, опубліковано 20 лютого 2020 року о 10:40

  В Укравтодорі відбулася зустріч із делегацією німецьких експертів з розвитку інфраструктури за головуванням професора Райнера Бомби, Державного Секретаря Федерального Міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини (2009-2018).

  «У цьому році Україна має амбітні плани, які підкріплені рекордним фінансуванням і чітким баченням наших дій. Залучаємо кошти під державні гарантії, працюємо над проєктами державно-приватного партнерства, впроваджуємо нові принципи роботи. Досвід ФРН – важливий для нас як з точки зору планування, так і з точки зору системної організації усіх процесів» – зазначив Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

  Професор Райнер Бомба привітав наміри Укравтодору оновити дороги державного значення у найближчі роки та поділився досвідом планування дорожньої мережі на 10-20 років. За словами пана Бомби, ініціатива Укравтодору щодо незалежної оцінки якості доріг закладає нові правила ведення дорожнього бізнесу. Однак для максимального ефекту необхідно розвивати технічний нагляд на всіх етапах ремонтно-будівельних робіт. 

  «Цього року ми залучаємо незалежний технагляд не тільки на проекти, які реалізуються за кошти міжнародних фінансових організацій, але й на об’єкти, які реалізуються за державні кошти. Незалежний технагляд проводитиметься на всіх етапах, включно з періодом надання підрядником гарантії на виконані роботи», – прокоментував Олександр Кубраков.

  За підсумками було домовлено про посилення двосторонньої співпраці за участі німецьких експертів з метою досягнення планів з будівництва та розвитку мережі автомобільних доріг України в довгостроковій перспективі.