• In English
 • Український Червоний Хрест спільно з Держводагентством реалізовуватиме проекти із забезпечення населення доступом до питної води
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 19 лютого 2024 року о 15:39

  Сьогодні підписано Меморандум між Українським Червоним Хрестом та Державним агентством водних ресурсів України щодо забезпечення потреб населення у водних ресурсах, сталого управління водними ресурсами та посилення технічної спроможності водного господарства, а також підтримку підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держводагентства.

  “Наразі Український Червоний Хрест працює над реалізацією проекту "Доступ до безпечної води" для населення у громадах Дніпропетровської, Херсонської та Запорізької областей, що мають значний дефіцит питної води через знищення Каховської ГЕС. Ми не лише передаємо станції очистки води для населення, але й забезпечуємо обладнанням, яке необхідне для модернізації існуючої інфраструктури. Об'єднання спільних зусиль дасть можливість масштабувати допомогу людям”, - зазначив генеральний директор Українського Червоного Хреста Максим Доценко.

  Підтримка громад, що мають проблеми із питною водою, важлива та необхідна, особливо зараз, коли водні ресурси України зазнали негативного впливу внаслідок війни.

  “Одним з пріоритетних напрямків співпраці з Українським Червоним Хрестом є надання допомоги вразливим категоріям населення України, які постраждали внаслідок бойових дій, шляхом забезпечення їм доступу до води”, - наголосив голова Держводагентства Михайло Янчук.

  Окрім того, обговорили здійснення лабораторно-інструментальних досліджень води в рамках співпраці, проведення спільних інформаційних заходів з питань води та довкілля, зменшення ризиків стихійних лих, дбайливого ставлення до водних ресурсів, правил безпечної поведінки в ситуаціях, пов’язаних з наслідками війни та іншими видами загроз тощо.