• In English
 • Україна відкрита для залучення іноземних інвестицій у високотехнологічний розвиток енергетичного сектору, – Фарід Сафаров
  Міністерство енергетики України, опубліковано 06 вересня 2022 року о 22:29

  Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров взяв участь у відкритті Нью-Йоркської фондової біржі, де була презентована платформа для залучення в Україну іноземних інвестицій Advantage Ukraine. Україну на заході представляла урядова делегація на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром – Міністром економіки Юлією Свириденко.

  До учасників звернувся Президент Володимир Зеленський, який наголосив, що Україна обов’язково стане «зеленим» енергетичним хабом для Європи.

  «Зараз Україна – не тільки передова Європи на фронті боротьби за демократичні цінності у протистоянні з агресором, але й передова для втілення найсучасніших технологічних інвестиційних проектів. Ключовими напрямками для інвестицій в енергосектор України є атомна енергетика, відновлювана енергетика, гідроенергетика, виробництво водню та біопалива, підвищення гнучкості енергосистеми та будівництво маневрових потужностей. Наша держава готова запропонувати інвесторам у тому числі й високий інтелектуальний потенціал українських спеціалістів», - підкреслив Фарід Сафаров.

  У ході візиту заступник Міністра енергетики також провів перемовини з керівниками найбільших американських компаній, зокрема, NuScale та Halliburton.

  Запуск платформи Advantage Ukraine — частина глобальної кампанії, яка сигналізує світу, що Україна відкрита для нових бізнес-можливостей.

  Слоган кампанії: «The biggest financial risk with Ukraine is not to invest right now» (Найбільший фінансовий ризик щодо України – не інвестувати в неї зараз).