• In English
 • Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 грудня 2022 року о 18:55

  Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надаватиме допомогу Україні у відновленні та залученні інвестицій в інфраструктуру. Відповідний Меморандум про порозуміння між Урядом України та IFC щодо створення та впровадження механізмів із залучення приватних інвесторів до відбудови інфраструктури України підписали у Парижі 12 грудня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Віце-президент IFC в Європі, Латинській Америці та Карибському басейні Альфонсо Гарсія Мора.

  Співпраця передбачатиме допомогу у відборі пріоритетних проектів відновлення України та створенні сприятливих умов для залучення приватних інвестицій. Зокрема, ідеться про проекти державно-приватного партнерства в таких секторах як транспорт і логістика, міська та соціальна інфраструктура, енергетика.

  «Російська війна проти України завдала безпрецедентної шкоди нашій країні, адже орієнтовні витрати на відновлення оцінюються в мільярди доларів. Україна запрошує приватні компанії та фінансові установи з усього світу взяти участь у нашому амбітному плані з відбудови. Спільно з IFC ми працюємо над створенням умов для збільшення надходжень приватних інвестицій у нашу економіку, особливо через механізм державно-приватного партнерства. Разом ми сподіваємося швидко розпочати ефективні проекти для відновлення України. Ми вдячні нашим партнерам за цю підтримку», — зазначив Денис Шмигаль.

  Альфонсо Гарсія Мора зі свого боку відзначив, що як один із найбільших інвесторів у приватний сектор України, IFC невпинно працює над залученням приватного капіталу для відбудови України.

  «Ми розпочнемо роботу з Урядом України над формуванням сприятливого середовища для приватних інвестицій в інфраструктурі, а також над визначенням та розробкою пріоритетних проектів. У такий спосіб ми зможемо швидко мобілізувати приватних інвесторів, щойно умови в Україні дозволять розпочати повноцінну реконструкцію», — сказав Віце-президент IFC.

  Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення Україна та IFC підписали меморандум щодо створення механізмів із залучення приватних інвесторів до відновлення