• In English
 • Україна разом з Іспанією співпрацюватиме в проектах із забезпечення пацієнтів необхідною медичною допомогою
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 07 березня 2023 року о 19:02

  МОЗ активно об’єднує зусилля з міжнародними організаціями аби в якомога коротші терміни відновити медичні заклади та забезпечити безперебійний доступ пацієнтів до необхідної медичної допомоги. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра охорони здоров’я Марії Карчевич з представниками Галицької асоціації «Help to Ukraine», що надає гуманітарну допомогу Україні.

  За час активних бойових дій асоціація вже відправила до України різноманітну гуманітарну допомогу: електрогенератори, машини швидкої допомоги, всюдиходи, медичне обладнання, ліки тощо. 

  «Ми вдячні за безперервну підтримку України. Сьогодні наше завдання — докласти максимум зусиль, аби ця допомога була безперебійною. Наразі в нас залишається потреба в броньованому евакуаційному транспорті, певних видах медичного та реабілітаційного обладнання», — зазначила заступник Міністра. 

  Галицька асоціація вже розпочала втілювати перші проекти в Україні. Зокрема, на деокупованих територіях нині працюють дві мобільні бригади, які надають базову медичну допомогу населенню.  

  У майбутньому організація планує продовжувати надавати гуманітарну допомогу Україні,  допомагати з проектами із реабілітації громадян України, а також долучитися до відбудови зруйнованої окупантами медичної інфраструктури.