• In English
 • Україна проходить пік цін на овочі, – Тарас Висоцький

  Щороку в цей час овочі найдорожчі, бо на їхню вартість впливає сезонність. Але в 2023 році вплинуло ще  два  фактори: енергетичні криза і окупація. Ціни знижуватимуться з появою нового врожаю.

  Про це в ефірі марафону  «Єдині новини» повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

  «Україна проходить пік цін на овочі. Хоча до ціни додалося ще два фактори. Енергетична криза, яку створювала країна-агресор завадила збереженню великої частину врожаю.  Другий –  багато овочів, перш за все, цибулі і моркви, вирощувалися в Херсонській і Запорізькій областях. Через окупацію овочі не були доступні українському споживачеві», – зазначив Тарас Висоцький.

  Водночас перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України підкреслив, що цього року аграрії  планують збільшити посівні  площі під цибулю, моркву та інші овочі. Тому очікується більший урожай.

  Тарас Висоцький також наголосив, що Мінагрополітики працює над стабілізацією цін. 

  «Міністерство аграрної політики та продовольства працює над тим, щоб максимально наповнити ринок і стабілізувати ціни. Цим треба займатися не через регулювання чи обмеження, а ринкові механізми. Бо регулювання цін, як показує практика,  реалізується в тіньовий обіг», – підкреслив заступник Міністра.