• In English
 • Україна і НАТО започаткували Раду з управління проектами Комплексного пакета допомоги
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 03 липня 2023 року о 20:01

  Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та заступника Генерального секретаря НАТО з питань операцій Томаса Гоффуса 3 липня 2023 року відбулося установче засідання Ради з управління проектами Комплексного пакета допомоги (КПД) НАТО для України.

  «Забезпечення ефективної реалізації проектів Комплексного пакета допомоги, спрямованих на зміцнення обороноздатності України, набуває ще більшого значення у контексті майбутніх серйозних трансформацій, що передбачені в рамках поглиблення інтеграції України до НАТО та досягнення повної взаємосумісності з Альянсом. Рада з управління проектами КПД, яку ми сьогодні започатковуємо, стане необхідною сполучною ланкою між політичними і військовими структурами Альянсу та українськими інституціями у процесі розробки та імплементації проектів», – сказала Віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина під час свого вступного слова.

  На засіданні сторони обговорили поточний стан та перспективи пріоритетних проектів у межах КПД, презентація якого відбудеться під час Саміту НАТО у Вільнюсі наступного тижня.

  Віце-прем’єр-міністр висловила сподівання, що на майбутньому саміті будуть ухвалені «фундаментальні рішення для України, нашого спільного майбутнього і для стабільності всього європейського континенту».

  «Все, що робиться для поглиблення партнерства Україна-НАТО, включно зі створенням Ради, слугує одній стратегічній меті – максимально зблизити нас з Альянсом, зробити нас більш спроможними, сильними та стійкими на шляху до перемоги України», – підсумувала Ольга Стефанішина.

  Довідково 

  На засіданні у Варшаві 9 липня 2016 року глави держав і урядів Комісії Україна - НАТО схвалили Комплексний пакет допомоги (КПД) для України. Метою пакета є консолідація та посилення допомоги Україні з боку НАТО. Він спрямований допомогти Україні посилити власну стійкість, краще забезпечувати безпеку і проводити необхідні реформи, зокрема в секторі безпеки і оборони.