• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 23 червня 2018 року о 09:30

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 20/30; «Гнутове» – 40/10.

  На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

  Відзначалося зменшення пасажиро-транспортного потоку в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду порівняно з попередньою добою.

  Загалом через КПВВ прослідувало 44,3 тисячі осіб та 6 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 10220 осіб та 1180 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9305 осіб та 2050 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 9395 осіб та 1785 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4685 осіб та 985 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10655 осіб.

  Учора в КПВВ «Гнутове» прикордонний наряд Донецького загону виявив у нашого співвітчизника підроблене доручення на право керування автомобілем «Фіат» української реєстрації, яким він рухався на виїзд до тимчасово окупованої території України. До Національної поліції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР про виявлення кримінального правопорушення за статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Громадянина та автомобіль з підробленим документом передано представникам Національної поліції.

  Крім того, на контрольному посту «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» щодо позачергового проїзду через лінію зіткнення за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.