• In English
 • У Житомирській області 28,5 тис. земельних ділянок зареєстровано в Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі

  Від початку запровадження електронної послуги з онлайн-реєстрації земельних ділянок фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 28 479 земельних ділянок.

  Найбільше наділів зареєстровано за допомогою електронного сервісу в Новоград-Волинському (4 428), Ємільчинському (2 530) та Олевському (2 416) районах Житомирської області.

  Реєстрація земельних ділянок здійснюється за заявами сертифікованих інженерів-землевпорядників, сформованими за допомогою онлайн-сервісу e.land.gov.ua. Такий сервіс заощаджує час громадян та усуває будь-які корупційні ризики при реєстрації земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.