• In English
 • У Залі пам’яті Міноборони вшановуватимуть полеглих за Україну військовослужбовців усіх військових формувань держави
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 травня 2019 року о 15:22

  У Залі пам’яті Міноборони вшановуватимуть полеглих за Україну військовослужбовців усіх військових формувань держави. Про це сьогодні, 8 травня, повідомив Міністр оборони України Степан Полторак, звертаючись до присутніх під час урочистостей з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

  «Коли ми почали створювати нову армію, ми створювали і багато нових традицій. Ми побудували Залу пам’яті, де щоранку пригадуємо усіх військовослужбовців, які загинули. Я прийняв рішення, що ця Зала пам’яті має бути в Міністерстві оборони України на центральному вході, щоб кожного дня, коли приїжджаю на роботу, я і всі мої підлеглі пам’ятали людей, які віддали свої життя за Україну. Щоб ті, хто працює у цих стінах, працювали краще для того, щоб армія була непереможною», - зазначив Міністр оборони.

  Глава оборонного відомства також зауважив, що в Залі пам’яті досі вшановували лише військовослужбовців ЗС України.

  «До мене зверталося багато матерів, воїнів, побратимів, і сьогодні я прийняв рішення, що ми створимо ще декілька книг і, враховуючи те, що наші кордони захищали разом і ЗС, і інші військові формування – Національна гвардія, прикордонники, Служба безпеки України, ми в цьому залі зосередимо пам'ять про всіх, хто віддав своє життя заради миру в Україні», – наголосив Степан Полторак.