• In English
 • У Вінниці відкрився ветеранський простір Veteran Hub
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 вересня 2020 року о 10:25

  У Вінниці відбулося онлайн-відкриття ветеранського простору Veteran Hub. Тут ветерани та їх рідні мають змогу отримати юридичну, психологічну підтримку та консультації, HR-консультації з працевлаштування, допомогу ветеранам-підприємцям при відкритті власної справи, що дозволить успішно інтегруватися в цивільне життя. На час карантину Veteran Hub надаватиме послуги в онлайн-режимі.

  Проект реалізується у співпраці з IREX in Ukraine в рамках Програми реінтеграції ветеранів за підтримки Державного департаменту США. Це вже другий Veteran Hub в Україні, першим став хаб відкритий у Києві два роки тому, послугами якого за цей період скористалися 11 тисяч ветеранів, запити та потреби трьох тисяч з них було повністю задоволено. У вінницькому Veteran Hub вже працюють 12 робітників, серед яких п'ятеро є ветеранами війни на сході України.

  Нагадуємо, що у Вінниці по вулиці Єрусалимка, 8, також запрацював “Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих”.

  Діяльність центру спрямована на захист прав і свобод ветеранів, членів їх сімей, волонтерів та сімей загиблих, зокрема надання правової допомоги, психологічна і спортивна реабілітація, профпереорієнтація, підвищення професійного рівня та створення бізнес інкубаторів для ветеранів.

  Деталі: тел.: +38 067 959 40 65, e-mail: vtprostir.vn@gmail.com.