• In English
 • У Вінниці попрощалися з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Раїсою Панасюк
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 вересня 2018 року о 15:32

  У Вінниці відбулася траурна церемонія прощання з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю, заслуженим працівником соціальної сфери і почесною громадянкою Вінниці Раїсою Панасюк.

  Соціальний активіст, журналіст та психолог за освітою, вона довгий час очолювала Вінницький центр реабілітації «Гармонія», який з 2006 року є простором для розвитку людей з інвалідністю.

  Саме завдяки своїй твердій позиції і наполегливості Раїса Панасюк спромоглася вивести проблему безперешкодного доступу людей з інвалідністю до інфраструктури міст та селищ на загальнодержавний рівень. Її ідеї і вимоги увійшли до оновлених будівельних норм, ухвалених Урядом і запроваджених з вересня поточного року. Вона показувала і постійно звертала увагу на приклади халатного і зверхнього ставлення до потреб людей з інвалідністю. Це суттєво змінило не тільки політику держави в цій сфері, а й зламало суспільні стереотипи.

  Світла, відкрита, щира, людина, яка допомагала мільйонам і змінювала свідомість багатьох. Вічна пам’ять Раїсі Василівні. Щира подяка за її роботу і сердечне тепло.