• In English
 • У Військово-Морських Силах ЗСУ та Командуванні Повітряних Сил розпочався новий навчальний рік
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 січня 2018 року о 14:59

  У Військово-Морських Силах ЗС України розпочався новий навчальний рік.

  Сьогодні, 15 січня, в окремій бригаді морської піхоти українських ВМС з цієї нагоди відбулися урочисті заходи. День розпочався шикуванням особового складу, винесенням Бойового прапора та постановкою завдань керівним складом на 2018 рік.

  На відкриття нового навчального року до військової частини прибув командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. У своєму виступі він наголосив на важливості участі підрозділів морської піхоти в проведенні Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей, відзначив спроможності та елітність українських морпіхів.

  Керівник виду ЗС України розповів про плани щодо залучення до бойового залагодження підрозділів морської піхоти на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки під керівництвом інструкторів НАТО, про участь у міжнародних навчаннях на 2018 рік, де захисники України обмінюватимуться своїм бойовим досвідом з представниками країн-членів та країн-партнерів Північноатлантичного альянсу та перейняти знання і навички іноземних колег.

  Під час постановки завдань на новий навчальний рік, віце-адмірал Ігор Воронченко побажав особовому складу тримати ту планку, яку вони вже встановили, і своєю наполегливістю та рішучістю йти до мети та досягати нових вершин.

  Після завершення шикування, весь особовий склад бригади був залучений до планових занять по заходах безпеки на навчальних місцях.

  Також навчальний рік розпочався у Командуванні Повітряних Сил.  З нагоди початку навчального року сьогодні командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов здійснив постановку завдань особовому складу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України на 2018 навчальний рік.

  У цей же день робочими групами Командування Повітряних Сил Збройних Сил України здійснено контроль розгортання нового навчального року в управліннях  повітряних командувань та визначених військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України.