• In English
 • У Святогірську відбувся ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи до дії»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 25 травня 2018 року о 16:19

  З 23 по 25 травня 2018 року на Донеччині у місті Святогірську проходив ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи до дії», який проводиться Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

  Форум зібрав близько 175 громадських активістів зі всієї України, міжнародних експертів та представників місцевої влади.

  Протягом трьох днів вони обмінюються досвідом та кращими міжнародними і національними практиками діяльності молодіжних центрів та працюють над посиленням співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

  На урочистому відкритті форуму учасників вітав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та заступник Голови Донецької ОДА Віктор Ремський.

  Свою роботу презентували: Асоціація молодіжних центрів України, Європейська конфедерація молодіжних клубів ECYC, Європейська агенція Eryica.

  В якості європейських експертів виступали представники Естонії, Вірменії, Люксембургу та Ірландії, зокрема:

  Каур Кьотсі, заступник директора Естонського центру молодіжної роботи, працював більше десяти років  на цій посаді, має компетенції та досвід щодо якості молодіжної роботи, професійних стандартів молодіжних працівників, розвитку молодіжних досліджень, міжнародного співробітництва та цифрової молодіжної роботи

  Артур Наярян, керівник Центру молодіжних ініціатив міста Ґюмрі (Вірменія), який створений групою активних молодих людей, які добре відомі у молодіжній роботі.

  Місія центру - допомагати розвивати громадську активність молоді шляхом пропаганди молодіжних ініціатив та активної участі.

  Роберт Несіркі, представник Європейської конфедерації молодіжних клубів ECYC (Ірландія), який активно працює над заходами, спрямованими на якісну відкриту молодіжну роботу на місцевому, національному та європейському рівнях, зокрема в якості міжнародного представника з Youth Work Ireland та зовнішнього представника Європейської конфедерації молодіжних клубів.

  Також учасники форуму відвідали молодіжні центри Донеччини «Теплиця» (м. Слов'янськ), «Вільна хата», «Lesya Hub», «Art Hub» (м. Дружківка), а також Донецький обласний дитячо-молодіжний центр у Краматорську.